Najlepsze zabawki dla szczeniaków marki Premier

Szkolenie szczeniaka należy zacząć już od pierwszych dni. Oprócz tradycyjnych metod szkolenia, kiedy pies skończy sześć miesięcy można użyć produktu jakim jest obroża elektryczna dla psa która wspomaga klasycznie prowadzoną tresurę. Zanim jednak to zrobimy lepiej na pewien czas zająć szczeniaka przy pomocy markowej zabawki dla szczeniaków.

Psy uwielbiają gryźć, dlatego w naszym artykule przygotowaliśmy krótkie zestawienie ciekawych zabawek dla psów, które mogą spodobać się twojemu małemu szczeniakowi. Psy, zwłaszcza we wczesnym okresie rozwoju, często gryzą, drapią, dlatego warto zatroszczyć się o to, aby dać im produkt, na którym będą mogły wyżyć się do woli. Nikt wszak nie chce, aby nasz pies gryzł buty, meble i inne akcesoria domowe.

Zabawka dla psa marki PremierPierwsza naszą propozycją jest zabawka dla psa Squirrel marki Premier. Jest to zabawka dla psów w kształcie wiewiórki. Co ciekawe, wnętrze wiewiórki może wypełnić suchą karmą, przysmakami. Zabawka została wykonana z delikatnego kauczuku, który nasz pies będzie mógł gryźć i przeżuwać do woli. Aby pies mógł uzyskać zamknięty w jej wnętrzu przysmak będzie musiał się sporo namęczyć. Trud ten jednak zostanie sowicie nagrodzony. Warto w tym miejscu dodać, że materiały, z jakich została stworzona zabawka, nie podrażniają delikatnych dziąseł szczeniaków. Dzięki owemu masażowi, który zapewni zabawka, dziąsła będą szybciej rozwijać się. Zabawka dla psa przeznaczona jest dla młodych psów w wieku od dwóch do sześciu miesięcy.

Zabawka dla psów Premier Twist'n TreatKolejną naszą propozycją jest behawioralna, trwała zabawka dla psa Twist’n Treat marki Premier. Ma ona kształt bączka i została zaprojektowana z myślą o najmniejszych rasach psów, których masa nie przekracza 4,5 kilograma. Dwa elementy zabawki dla psa, które są ze sobą skręcane, mogą w swym wnętrzu pomieścić drobne kruche przysmaki. Osoby, które chcą zapewnić swojemu psu frajdę i zabawę powinny zainwestować swoje pieniądze właśnie w tą zabawkę. Pies powinien się nauczyć, jak zabawa tą zabawką pozwoli mu zdobyć jego ulubiony przysmak. Najpierw dokręćmy delikatnie zabawkę po to, by pies mógł nauczyć się, iż zabawa nią przyniesie mu korzyści. W późniejszym czasie dokręcajmy ją coraz mocniej tak, by zdobycie przysmaku było coraz trudniejsze i pochłaniało psa coraz bardziej.

Wydanie paru złotych, kupno małej zabawki dla psa może często uchronić ciebie i twoją rodzinę przed o wiele większymi wydatkami. Tego typu zabawki dla psów to także świetny sposób na to, aby nieco rozruszać naszego pupila.

Zajęcie psa zabawą rozwijającą jego naturalne zdolności zabija nudę, która jest najczęstszym punktem wyjścia przy „problemach z psem”. Tego rodzaju zabawki skutecznie sprawdzą się również u starszych psów, które swoje tłumione emocje przenoszą w stronę uporczywego szczekania czy niszczenia przedmiotów. Jeżeli pies pomimo zapewnienia mu odpowiedniej zabawy i aktywności ruchowej przejawia skłonność do uporczywego szczekania, można rozważyć również zastosowanie systemu typu obroża antyszczekowa dla psów, która działa kiedy właściciela nie ma w pobliżu. Wracając do domu trzeba jednak pamiętać, że tego typu systemy nie zastąpią właściciela. Czas poświęcony psu na wspólną zabawę, czy inwestycja w zabawki behawioralne pozwalają rozwiązać wiele potencjalnych problemów w przyszłości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Producenci, Szkolenie psów i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *