Nieobecność pod kontrolą

Jednym z najczęstszych problemów związanych ze zwierzętami z jakimi musimy borykać się każdego dnia jest nasza absencja, zazwyczaj spowodowana naszą pracą. Od dziś sprawa oddawania moczu bądź zwykłej chęci wyjścia na powietrze kiedy nasz pupil musi spędzić w osamotnieniu te kilkanaście godzin zostaje rozwiązana. Tak jak każdy człowiek zwierzę również potrzebuje choć małego poczucia niezależności w działaniu na co pozwolą mu drzwiczki marki Staywell, dzięki którym będzie mógł dowolnie cieszyć się wyjściami bez zawracania nam głowy. Jak to mówią do wyboru do koloru, gdyż na naszym rynku znaleźć można różnego rodzaju drzwiczki dla zwierząt począwszy od najmniejszego rozmiaru do 7kg. nawet do przeszło 100kg.

Kontrola psa dzięki drzwiczkom dla psówKolory wejść dla psów i kotów z tworzywa sztucznego to: biały, srebrny, szary i brązowy. Linia Original jest podstawową wersją takich drzwiczek, gdyż otwierają się wahadłowo możemy je również całkowicie zablokować specjalną klapką blokującą. Dodatkowo marka Staywell oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania takie jak magnetyczne drzwi Magnetic działające na zasadzie zaczepionego przy obroży magnesu co pozwoli uniknąć intruzów w domu. Analogicznie działają także drzwi Infra-Red z jednym tylko wyjątkiem jakim jest zawieszka na podczerwień aktywująca wejście bądź wyjście psa lub kota. Drzwi z serii Manual posiadają aż 4 tryby pracy, które przedstawiają się następująco: pupil może tylko wychodzić, tylko wchodzić, dowolnie wchodzić i wychodzić bądź możemy całkiem zamknąć otwór.

Atutem owych drzwi jest to, że możemy je zamontować praktycznie wszędzie w normalnych drzwiach, w ścianie, w metalu czy też w szybie co już wymaga zakupu odpowiedniego płaskiego modelu. Staywell oferuje również drzwiczki dla psów i kotów z aluminiową ramą wyposażonych w elastyczne klapy wejściowe z magnesem na całej ich szerokości wraz z zasuwaną klapą blokującą całe wejście. Szczególnie polecamy takie właśnie rozwiązanie, gdyż będzie na pewno bardziej trwałe, aczkolwiek każde drzwiczki są odporne na warunki atmosferyczne. Jak widać istnieje wiele rozwiązań dla niekontrolowanych spacerów po ogrodzie Twojego podopiecznego. Większość drzwiczek można zamontować również pomiędzy pokojami tak aby pies lub kot mógł swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Teraz już tylko musisz sam podjąć decyzję na czym Ci najbardziej zależy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkolenie psów i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *