Oryginalne zabawki edukacyjne dla psa i kota

Oryginalne zabawki edukacyjne dla psa i kotaKażdy właściciel psa lub kota pragnie zapewnić swojemu pupilowi wiele wygody i radości . Nie zawsze jednak pupil odwdzięcza się tym samym demolując w naszym domu szafki, krzesła czy buty. Takie sytuacje zdarzają się najczęściej wtedy, gdy właściciele wychodzą na cały dzień do pracy a ich ukochany czworonóg zostaje sam w domu, wtedy zaczynają się kłopoty. Po powrocie do domu zastajemy duży nieład co wiąże się z naszą złością, którą często wyładowujemy na naszym psie bądź kocie. Możemy takim sytuacjom zapobiec kupując naszemu pupilowi odpowiednie zabawki, którymi podczas naszej nieobecności pies lub kot może się zająć. Na naszym rynku pojawiły się niedawno właśnie zabawki amerykańskiej marki Premier, które w takich przypadkach mogą okazać się idealnym rozwiązaniem.

Większość tych właśnie zabawek można napełniać smakołykami co zwiększa zainteresowanie pupila i wydłuża czas zabawy gdyż pies lub kot musi się trochę natrudzić żeby wydostać przysmak z zabawki. Premier oferuje zabawki dla szczeniaków, małych, średnich, dużych psów oraz dla kotów. Ciekawym modelem, o którym warto wspomnieć jest zabawka dla psa Bristle Bone, która ma za zadanie nie tylko zabawić pupila, ale również dba o jego higienę. Na zabawce umieszczone zostały specjalne szczotki czyszczące zęby psa oraz dodatkowe krążki masujące dziąsła. Na kość Bristole Bone założone są również naturalne ciasteczka kuszące psa swym zapachem. Podobna zabawka w kształcie kości to Bouncy Bone, która nie dość, że ma założone przysmaki to na jej środku umieszczona została fioletowa piłka, która podczas zabawy odbija się od podłoża. Obie zabawki Bone występują w różnych rozmiarach i przeznaczone są dla dorosłych psów.

Dla szczeniaków ciekawym rozwiązaniem są małe czerwone hanteki Waggle, które wykonane są z miękkiego a zarazem bardzo trwałego tworzywa. Do środka zabawki można włożyć smakołyk co powoduje, że szczeniak uczy się cierpliwości wydostając go wprost do pyszczka. Dla kotów polecamy jajko Egg Cersizer. Jak sama nazwa mówi jest to zabawka dla kota, którą możemy uzupełnić smakołykami. Podczas zabawy jajo obraca się we wszystkie strony co powoduje wypadanie ciasteczek. Premier posiada w swej ofercie o wiele więcej ciekawych zabawek, które można zobaczyć na stronie internetowej sklepu EasyPet.pl. Gama jest naprawdę ogromna i każdy właściciel psa lub kota może znaleźć zabawkę, która zadowoli jego pupila.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Producenci, Szkolenie psów, Tresura psów i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *