Szkolenie większej ilości psów

Jeśli mamy jednego niesfornego psa, wyszkolenie go wydaje nam się trudne do wykonania. Jeżeli jednak posiadamy dwa psiaki o niesfornych charakterach, ich tresura wydaje nam się wręcz niemożliwa. W sklepach internetowych znajdziemy produkty, które pozwalają na jednoczesny trening dwóch lub więcej czworonożnych przyjaciół. Jedną z propozycji są obroże marki PetSafe.

Model 250M Trainer nadaje się do amatorskich zastosowań i z powodzeniem sprawdzi się w dużym ogrodzie lub na spacerze. Zasięg pilota to dwieście pięćdziesiObroża elektryczna PetSafe 900M Trainerąt metrów, a cały zestaw jest wodoodporny. Produkt posiada funkcję ostrzegania dźwiękowego oraz regulacji impulsów elektrycznych na jeden z ośmiu poziomów. Jest to artykuł wysokiej jakości i posiada certyfikat ECMA, jak wszystkie produkty marki PetSafe. Jeśli planujemy tresurę na większej przestrzeni, marka oferuje nam chociażby model 900M Trainer, którego zasięg to aż dziewięćset metrów. Produkt zapewnia szkolenie dwóch psów przy użyciu obroży o dopracowanej i wzmocnionej konstrukcji. Tutaj także mamy do wyboru osiem poziomów impulsów korekcyjnych oraz możliwość skorzystania z opcji ostrzegania sygnałem dźwiękowym.

Obroża treningowa Canicom 300 ExpertDwa psy możemy trenować także przy użyciu zestawu Canicom 300 Expert. Obroża emituje aż dwanaście poziomów impulsów elektrycznych i posiada funkcję wysyłania ostrzegawczych impulsów krótkich oraz korekcyjnych bodźców długich. Ponadto możemy wysłać psiakowi wibracje ostrzegawcze przed posłaniem impulsu elektrycznego. Obroże obsługuje jeden pilot, a grubość szyi każdego w psów powinna wynosić od dwudziestu do pięćdziesięciu centymetrów. Zestawem, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających trenerów, jest SportTrainer 1225E. Ten model obroży wybierają m.in. myśliwi szkolący swoje psy. Zasięg pilota to aż tysiąc dwieście metrów. Możemy regulować siłę impulsu elektrycznego ustawiając go na jednym z czterdziestu ośmiu dostępnych poziomów. Ogromną zaletą zestawu, która wyróżnia go na tle innych, jest możliwość szkolenia psa i zamoczenie obroży w wodzie morskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Obroże do tresury, Tresura psów i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *