Wielofunkcyjna obroża iPets

Właściciele smartfonów, którzy często korzystają z różnych aplikacji ułatwiających życie, z pewnością ucieszą się z powodu nowej, ciekawej aplikacji iPets. Jest to narzędzie współpracujące ze specjalną obrożą elektryczną. Aplikacja może być zainstalowana na systemach android i MCOS. Dzięki temu każdy posiadacz smartfona o wymienionych systemach, może rozpocząć profesjonalny trening swojego zwierzaka. W trakcie tresury, korzystając z obroży i aplikacji, zyskujemy potężne narzędzie, które dostarczy nam wielu informacji na temat psa, jego zwyczajów, pozwoli także odpowiednio prowadzić sesje treningowe.
Obroza elektryczna Ipets 918iPets jest jedną z obecnie ciekawszych propozycji wśród obroży elektrycznych wykorzystywanych do tresury. Dzięki aplikacji z przejrzystym interfejsem każdy, nawet typowy laik, może szybko nauczyć się obsługi tego urządzenia. Dla osób, które mają z tym problemy, są w internecie zamieszczone specjalne filmy instruktażowe. Obroża w trybie szkoleniowym daje nam do dyspozycji 99 płynnie dobieranych impulsów elektrostatycznych o różnym natężeniu, co sprawia, że obrożę możemy wykorzystać zarówno do tresury małych, średnich, czy też dużych psów. Pasek w obroży jest wymienny, co na pewno zostanie dobrze odebrane wśród właścicieli, którzy będą chcieli wykorzystać pasek, z którym pies jest już oswojony. Psy, które uporczywie szczekają, potrafią wprowadzić zamęt w nawet najspokojniejszym domu. Z myślą o właścicielach, którzy chcą nauczyć swoje psy ogłady, iPets wprowadził specjalny program antyszczekowy.

Obroże do tresury psaW tym trybie obroża po wykryciu szczekania przez czworonoga skarci go impulsem elektrostatycznym. Wykrywanie szczekania natomiast odbywa się poprzez czujnik wibracji krtani, dzięki czemu pies nie zostanie skarcony w sytuacji, gdy szczekać będą inne psy. W trakcie tresury możemy również wyznaczyć pewien obszar zabaw z psem. Gdy nasz pupil przekroczy lub też zbliży się do wyznaczonej granicy, zostaniemy o tym poinformowani odpowiednim sygnałem dźwiękowym. To rozwiązanie z pewnością pomoże lepiej zadbać o zwierzaka i nie pozwolić aby pies oddalił się od nas na większą odległość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Obroże do tresury, Szkolenie psów i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *